رسیدگی به انتقادها

مشتری گرامی، اگر انتقاد یا شکایتی از فروشگاه مجازی TenStep دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا به آدرس complaint@tenstep.ir ایمیل ارسال کنید .

شرکت TenStep ایران

Location-Icon تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای خیابان شهید مطهری، خیابان منصور، پلاک ۵۹، طبقه چهارم، واحد ۴

telephone_icon ۸۸۷۲۵۷۵۱-۰۲۱

fax-icon ۸۸۷۱۴۶۸۴-۰۲۱

email_icon info@TenStep.ir

  • افراد / واحد
  • مدیرعامل
  • ریئس هیئت مدیره
  • واحد آموزش
  • واحد خدمات مشاوره
  • انتشارات و کتب
  • گواهینامه‌ها
  • فرصت‌های شغلی و ارسال سوابق کاری
  • همکاری‌های حرفه‌ای و شرکتی
  • کمپ‌های آزمون حرفه‌ای مدیریت پروژه
  • تبلیغات
  • خبرنامه هفتگی مدیریت پروژه
  • متدولوژی‌های مدیریت پروژه
  • ایمیل
  • Mohammad.Nahavandi@TenStep.ir
  • Hamed.Tabari@TenStep.ir
  • Training@TenStep.ir
  • Consulting@TenStep.ir
  • Publication@TenStep.ir
  • Certification@TenStep.ir
  • Jobs@TenStep.ir
  • Partnerships@TenStep.ir
  • PMPCamp@TenStep.ir
  • Advertisement@TenStep.ir
  • Newsletter@TenStep.ir
  • Methodologies@TenStep.ir

repشرکت TenStep جزء شرکت های مورد تایید انجمن مدیریت پروژه امریکا (PMI) در ارائه برنامه های آموزشی مدیریت پروژه بوده و کلیه دوره های آموزشی ارائه شده دارای امتیازهای آموزشی(PDU) با کد ۱۷۷۴ می باشد.

TS-Logo-15Y-Yellow-250x90-Recovered-Recoveredشرکت TenStep در فهرست و Vendor List شرکت های مورد تایید انجمن مدیریت پروژه امریکا (PMI) در ارائه خدمات مشاوره مدیریت پروژه می باشد. کد خدمات این شرکت در سایت آن موسسه ۱۱-۰۰۰۶ می باشد.