خدمات آموزشی مدیریت پروژه شرکت

بیش از ۶۰ عنوان دوره تخصصی مدیریت پروژه تمامی نیازهای فردی و سازمانی شما را برطرف می‌سازد

شرکت TenStep برگزار کننده دوره‌های جامع و حرفه‌ای مدیریت پروژه می‌باشد. کلیه خدمات آموزشی این شرکت در قالب دوره‌های الکترونیکی، دوره‌های عمومی و دوره‌های درون سازمانی ارائه می‌گردد.

شرکت TenStep از جمله شرکت‌های مورد تایید موسسه PMI جهت ارائه خدمات آموزشی حرفه‌ای مدیریت پروژه (Registered Education Provider (REP با کد ۱۷۷۴ می‌باشد.

مزایای استفاده از خدمات آموزشی شرکت‌های آموزشی مدیریت پروژه REP

منبع: موسسه PMI

Professional Development Unit (PDU) چیست؟

Professional Development Unit (PDU) یا واحد آموزش توسعه‌ای استاندارد، معیاری است که موسسه PMI جهت دارندگان مدارک حرفه‌ای مدیریت پروژه یا کسانی که متقاضی شرکت در آزمون‌های مرتبط هستند وضع نموده است. با توجه به استانداردهای این موسسه هر یک ساعت آموزش طبق استانداردها و کیفیت بین المللی مورد تایید این موسسه دارای یک PDUمی‌باشد.

هدف از دریافت و اعلام PDU به موسسه PMI در شرایط مختلف متفاوت می‌باشد.

کسانی که متقاضی شرکت در آزمون‌های مختلف موسسه PMI هستند می­‌باید به این موسسه اعلام کنند که در چه نوع کلاس­‌های آموزشی مدیریت پروژه حرفه‌ای شرکت نموده و چند PDUدریافت نموده‌اند. لازم به ذکر است که برای شرکت در آزمون‌های مختلف حرفه‌ای مدیریت پروژه جهت قبول نمودن Application، ارائه PDU دریافت شده امری ضروری می‌باشد. هدف موسسهPMI این است که اطمینان حاصل نمایند که فرد متقاضی در کلاس‌های آموزشی شرکت نموده است که دارای استانداردهای بین‌المللی بوده و متریال‌های آموزشی و مدرسان آن از سطح کیفی بالایی برخوردار بوده‌اند.

نکته دوم این است که متقاضی پس از قبولی در هر یک از آزمون‌های مرتبط، جهت تمدید مدارک و گواهینامه‌های حرفه‌ای خود می‌بایست بسته به نوع مدرک دریافت شده به موسسه PMIاعلام کند که در طول سه سال پس از دریافت مدرک خود در چند کلاس آموزشی حرفه‌ای که دارای PDU می‌باشد شرکت نموده است. برای مثال جهت حفظ مدرک حرفه‌ای مدیریت پروژه (PMP) فرد متقاضی می‌بایست در طول سه سال۶۰PDU  یا معادل ۶۰ ساعت آموزش حرفه‌ای مدیریت پروژه در سطح استانداردهای بین المللی گذرانده باشد.

یکی از شرایط دریافت PDU که رایجترین و معتبرترین روش مورد تایید آن موسسه می‌باشد شرکت در کلاس‌های موسسات و شرکت‌هایی است که دارای گواهینامهRegistered Education Provider  یا (REP) می‌باشند. این مدرک پس از ممیزی اساتید و متریال‌های آموزشی از سوی موسسه PMI به شرکت‌های آموزشی حرفه‌ای مورد نظر ارائه شده است.

در حال حاضر شرکت TenStep و نمایندگی آن در ایران (شرکت TenStep ایران) دارای گواهینامه REP با کد ۱۷۷۴ بوده و شرکت‌کنندگان در کلاس‌های حرفه‌ای مدیریت پروژه این شرکت می‌توانند اطمینان حاصل نمایند که کلیه دوره‌های آموزشی، متریال‌های آموزشی، تمرین‌ها، تست‌ها و اساتید دوره‌ها در سطح استانداردهای بین‌المللی مورد تایید موسسه PMI هستند.

Resolving World Project Management Case Studies Workshop Project Management Simulation Workshop
Project Management – Back to Basics New Ways to Assess Projects Performance
Motivational Model for your Project Team Risk Management for Project Managers
Project Management (PMBOK® Guide View) Fundamentals of Portfolio Management
Building Agile Teams and Manage Performance The Practice of Program Management
Disciplined Agile Coach (DAC) Preparation for the PMI-ACP(sm) Exam 
Managing Project with Minimum Authority Applying Governance on Project, Program, Portfolio
Building and Running a Agile Project Management Office(APMO) Building and Running a Value-Add Project Management Office
Earned Value Management for Agile Projects Predictive, Hybrid, Agile Project Management
Law in Project Management Business Analysis in Project Management 
 
Organization Transformation Foundation Knowledge Management in Project-Based Companies

Managing Project Competencies The Power of Project Leadership
Shortcuts to Success Project Management in the Real World Lean Project Management