TenStep Iran

Location-IconUnit 6, No.8, MollaSadra St, Vanak, Sqr, 1435793679, Tehran, Iran

telephone_icon +۹۸ ۲۱ ۸۸۶۵۲۴۵۸

email_icon Info@TenStep.ir

شرکت TenStep ایران

Location-Iconتهران – میدان ونک، ابتدای خیابان ملاصدرا، روبروی ساختمان بورس، پلاک ۸ طبقه سوم واحد ۶ کد پستی ۱۴۳۵۷۹۳۶۷۹

telephone_icon تلفن: ۸۸۶۵۲۴۵۸-۰۲۱

telephone_icon فکس: ۸۸۱۹۳۹۱۸-۰۲۱

email_icon Info@TenStep.ir

  • افراد / واحد
  • مدیرعامل
  • ریئس هیئت مدیره
  • واحد آموزش
  • واحد خدمات مشاوره
  • انتشارات و کتب
  • گواهینامه‌ها
  • فرصت‌های شغلی و ارسال سوابق کاری
  • همکاری‌های حرفه‌ای و شرکتی
  • کمپ‌های آزمون حرفه‌ای مدیریت پروژه
  • تبلیغات
  • خبرنامه هفتگی مدیریت پروژه
  • متدولوژی‌های مدیریت پروژه
  • ایمیل
  • Mohammad.Nahavandi@TenStep.ir
  • Ali.MehdiAlinia@TenStep.ir
  • Training@TenStep.ir
  • Consulting@TenStep.ir
  • Publication@TenStep.ir
  • Certification@TenStep.ir
  • Jobs@TenStep.ir
  • Partnerships@TenStep.ir
  • PMPCamp@TenStep.ir
  • Advertisement@TenStep.ir
  • Newsletter@TenStep.ir
  • Methodologies@TenStep.ir