رشد روز افزون سازمان‌هایی که به دنبال یافتن افراد ماهر و دارای گواهینامه حرفه‌ای مدیریت پروژه می‌باشند، به صورت چشمگیری در حال افزایش می‌باشد این گواهینامه‌ها که معمولا توسط دو موسسه PMI و IPMA صادر می‌شود، به عنوان مهم‌ترین گواهینامه‌های مدیریت پروژه در سراسر دنیا شناخته می‌شوند. دریافت چنین مدارکی ثابت می‌کند که شما ضمن درا بودن تجربه کافی و عملی در مدیریت پروژه و آموزش‌های فراگرفته شده، استانداردهای اخلاقی مدیریت پروژه را رعایت کرده و به طور ثابت متعهد به فراگیری و یادگیری کاربردی منظم مدیریت پروژه می‌باشید.

بسیاری از سازمان‌ها به درک واقعی اهمیت گواهینامه‌های حرفه‌ای مدیریت پروژه برای مدیران پروژه خود پی برده‌اند. اما روند رسیدن به چنین مدارکی برای آن دسته از سازمان‌هایی که فعالیت‌های اجرایی زیادی دارند معمولا مشکل و پیچیده می‌باشد.
شرکت TenStep این آمادگی را دارد تا به منظور راهنمایی در جهت فرآیندهای ثبت نام، ارزیابی‌های اولیه، برنامه‌های جامع آموزشی، تعیین زمان مناسب آزمون و اخد نهایی مدرک، مشاوره منظم به آن دسته از مدیران پروژه‌ای که قصد دریافت چنین مدرکی را دارند و یا معاونت‌های توسعه منابع انسانی، سیستم‌ها و روش‌ها و یا آموزش که دریافت چنین مدرکی را برای تعدادی از مدیران پروژه خود در نظر گرفته‌اند، ارائه دهد.

این خدمات شامل موارد ذیل خواهد بود:

  • مشاوره در جهت ثبت نام آنلاین و کمک در جهت ثبت و صحه‌گذاری آن دسته از اسنادی که می‌بایست به عنوان تجربیات و آموزش‌های فراگرفته شده رسمی توسط متقاضی ارائه گردد.
  • اطلاع‌رسانی در نحوه تایید اطلاعات مربوط به قبولی سوابق مدارک مورد نیاز
  • اطلاع‌رسانی به متقاضیان در مورد مکان‌های مورد تایید جهت برگزاری و تاریخ‌های مرتبط با آزمون
  • برگزاری دوره‌های آمادگی آزمون حرفه‌ای مدیریت پروژه، دسترسی به بانک‌های اطلاعاتی و سوالات تخصصی و کلیه بسته‌های کمک آموزشی (فلش کارت‌ها، کتاب‌ها، جزوات و …)
  • برگزاری آزمون‌های شبیه‌سازی شده منظم و ادواری تا قبل از برگزاری آزمون نهایی
  • تشکیل تیم‌های داخلی، برنامه‌ریزی و مشاوره هفتگی به آن دسته از افرادی که به صورت گروهی خواهان شرکت در آزمون می‌باشند.
  • اطلاع‌رسانی مناسب به آن دسته از افرادی که در امتحان قبول شده‌اند.
  • برنامه‌ریزی و مشاوره‌های منظم به آن دسته از افرادی که موفق نشده‌اند در نوبت اول در امتحان حد نصاب نمرات مورد نیاز را کسب نمایند.
روند ثبت درخواست متقاضیان و روند برگزاری امتحان به مراتب پیچیده و دارای دقت بالایی می‌باشد.
شرکت TenStep می‌تواند کلیه موانع و مشکلات سازمان شما را در جهت هدفمند کردن برنامه فوق برطرف نموده و آمار بالای قبولی شما را تضمین نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. تلفن: ۶۶۵۳۲۰۶۶ و ۶۶۵۲۴۳۷۱، Consulting@TenStep.ir