تاریخ انتشار خبر: ۱۳۹۳/۰۲/۲۲

برگزاری همایش مشترک مدیریت پروژه بین سازمان مدیریت صنعتی و شرکت TenStep ایران

در تاریخ ۱۷ام اردیبهشت ماه سال جاری شرکت TenStep ایران و سازمان مدیریت صنعتی همایش مشترک نیم روزه‌ای را در زمینه مدیریت موثر پروژه‌ها در محل سالن کنفرانس آن سازمان برگزار کردند. در این همایش که با شرکت دانشجویان کنونی و سابق رشته MBA مدیریت پروژه سازمان مدیریت صنعتی برگزار گردید، ابتدا آقای دکتر فیض آبادی، مدیریت علمی گروه به بیان نکاتی در مورد ساختار دوره مدیریت پروژه و نقاط قوت و ضعف آن پرداختند. سپس آقای دکتر نهاوندی، مدیر عامل شرکت TenStep ایران، تجربیات خود را در زمینه پرورش و توسعه شایستگی‌های مدیران پروژه در پروژه‌های اجرا شده ارائه نمودند.

در بخش بعد آقای مهندس سیدیان، مجری طرح توسعه پالایشگاه شازند امام خمینی به بیان نکاتی در مورد پروژه مورد نظر و نحوه مدیریت آن پرداخته و تجربیات خود را به شرکت‌کنندگان منتقل نمودند.

در ادامه چند تن از دانشجویان سابق رشته MBA مدیریت پروژه که اکنون در حرفه‌ی مدیریت پروژه مشغول به کارند، توضیحاتی در مورد تاثیر دوره مورد نظر در ایجاد دیدگاه حرفه‌ای به مدیریت پروژه در پروژه‌های جاری خود ارائه کردند. و در انتها آقای دکتر عزیزی، مدیر عامل انجمن مدیریت پروژه ایران، در مورد جایزه ملی مدیریت پروژه، نحوه عضوگیری انجمن، مزایای پیوستن به انجمن مدیریت پروژه و وجود فضای مشترک همکاری بین انجمن و بخش‌های حقوقی و حقیقی توضیحاتی ارائه نمودند.