اصول و مبانی مدیریت پروژه (۱۶ ساعت-۱۶PDU) – قیمت ۴۷۸ یورو

این دوره به ارائه اصول کلی و متدهای مدیریت پروژه می‌پردازد. این دوره برای افرادی طراحی شده است که نیازمند آموزش کلی مدیریت پروژه و آشنایی با چهارچوب کلان فرآیندها و نحوه ارتباط آنها با یکدیگر می‌باشند.

مدیریت پروژه پیشرفته (۱۸ ساعت-۱۸PDU) – قیمت ۴۷۸ یورو

این دوره تمامی جزئیات مورد نیاز در زمینه مدیریت پروژه را به صورت اجرایی مطرح می‌نماید. همچنین در این دوره تمامی تکنیک‌های مدیریت ارزش کسب شده و تحلیل‌های مرتبط با ریسک ارائه می‌گردد. همچنین کلیه تکنیک‌های مذاکره، مدیریت تعارضات و مشکلات و پارامترهای ویژگی‌های فردی مورد نیاز مدیران پروژه نیز از جمله مواردی است که در این دوره ارائه می‌گردد.

رهبری تیم‌های کاری پروژه (۱۲ ساعت-۱۲PDU) – قیمت ۴۷۸ یورو

این دوره به کاربران دانش کلی در مورد رهبری، مدیریت جلسات، مدیریت زمان و اصول مذاکرات را ارائه می‌نماید. در این دوره ۱۵ مشکل آموزه‌ای تدوین گردیده است که به کاربران نحوه برطرف‌سازی آنها را در طول فعالیت‌های روزانه آموزش می‌دهد.

اصول و مبانی زمان‌بندی پروژه (۴ ساعت-۴PDU) – قیمت ۱۲۵ دلار

یکی از مواردی که می­‌بایست مدیر پروژه به آن توجه زیادی داشته باشد، این است که هرگز نباید پروژه­‌ای را شروع نماید که به خوبی تعریف نشده و یا زمان‌بندی و هزینه واقعی ندارد. این دوره الکترونیکی متمرکز بر مبحث زمان‌بندی پروژه می­‌باشد. در پایان این دوره شرکت‌کنندگان می‌­بایست قادر باشند مفاهیم مرتبط با نحوه ایجاد زمان‌بندی پروژه را فرا گرفته و کلیه تکنیک­‌های مدیریت صحیح و پیش فعالانه آن را فرا گیرند.

مدیریت پروژه برای مدیران فناوری اطلاعات: (۱۰۰ جلسه بیست دقیقه‌ای) – قیمت ۴۹۹ دلار

مدیریت فناوری اطلاعات نیازمند ترکیب مهارت و تجربه فراوان در کسب و کار می‌باشد. به منظور مدیریت موفق چنین پروژه‌هایی، داشتن بینش و درک صحیح در مورد تکنولوژی‌های موجود، محیط کسب و کار، سرمایه‌گذاری در مدیریت فناوری اطلاعات، توانایی در مدیریت پروژه‌های پیچیده، حفظ توانایی‌های انگیزشی تیم پروژه امری ضروری می‌باشد.

مدیریت موثر پروژه‌های کوچک: (۵ ساعت-۵PDU) – قیمت ۱۵۰ دلار

در زمانی که با پروژه‌­های بزرگ روبرو هستیم، وجود فرآیندهای منظم و ساختار یافته مدیریت پروژه، امری ضرروی می‌­باشد. اما در بسیاری از موارد پروژه‌­ها بزرگ نیستند. این قبیل کارها، از جمله کارهای کوچکی است که می‌­بایست به صورت مناسب سازماندهی شده و مدیریت شوند. اما جهت مدیریت چنین پروژه­‌هایی به فرآیندهای منظم اشاره شده نیاز نمی­‌باشد. این دوره الکترونیکی به آموزش تکنیک­‌های بنیادین مدیریت، فعالیت­‌ها و کارهای کوچک به آن دسته از افرادی می‌پردازد که با مدیریت پروژه آشنا نمی­‌باشند.

استاندارد PMBOK نسخه پنجم (۲۴ ساعت-۲۴PDU) – قیمت ۷۸۱ یورو

این دوره بر اساس استاندارد PMBOK نسخه پنجم، مبانی، متدهای پیشرفته و کلیه تکنیک‌های رایج در محدوده‌های دانش ده گانه و گروه‌های فرآیندی ۵ گانه را ارائه می‌نماید.

آمادگی آزمون حرفه‌ای مدیریت پروژه (۲۴ ساعت-۲۴PDU) – قیمت ۸۷۸ یورو

این دوره از دو بخش تشکیل شده است، بخش اول آن تمامی مطالب مورد نیاز جهت مطالعه فردی آزمون PMP را ارائه می‌نماید. بخش دوم نرم افزار شبیه‌ساز آزمون می‌باشد که کاربر بر اساس آن می‌تواند روند پیشرفت خود را از طریق آزمون‌های منظم کنترل نماید.

ضرورت وجود نظام مدیریت پروژه (۱۶ ساعت-۱۶PDU) – قیمت ۷۵ دلار

مدیریت یک پروژه هرگز کاری آسان و ساده نیست و توانایی مدیریت پروژه به صورت طبیعی در افراد وجود ندارد. در فرآیندهای مدیریت پروژه شرکت TenStep که روش اجرایی استاندارد PMBOK می‌­باشد، هر یک از فرآیندها دارای دستورالعمل انجام، رویه، فرم­‌ها و الگوها، بهترین شیوه‌­های اجرا، میزان استاندارد نفر ساعت مورد نیاز جهت انجام و … ارائه شده است. صرف نظر از اینکه شما مدیر پروژه‌ه­ایی با توانایی­‌های بالا هستید یا فردی که به تازگی با دانش مدیریت پروژه آشنا شده­‌اید، این دوره می‌­تواند به شما کمک نماید تا بر اساس استاندارد PMBOK به صورت اجرایی با نحوه پیاده‌­سازی فرآیندهای مدیریت پروژه آشنا شوید.

مدیریت پروژه برای مدیران ارشد سازمان (۲ ساعت-۲PDU) – قیمت ۷۵ دلار

آیا آموزش مدیریت پروژه صرفاً متمرکز بر مدیران پروژه می­‌باشد؟ اما چه کسان دیگری می­‌بایست در برنامه­‌های آموزشی مدیریت پروژه شرکت نمایند؟ آیا مدیران اجرایی و ارشد سازمان نیز به چنین آموزش­‌هایی احتیاج دارند؟‌ حامیان پروژه، کارفرمایان و مدیران اجرایی سازمان نیز می‌­بایست تا حدودی با دانش مدیریت پروژه آشنا شوند. در ابتدای امر مدیران اجرایی می‌­بایست با ترمینولوژی و ادبیات کلی مدیریت پروژه آشنا شده و به طوری که بتوانند با سایر اعضای تیم پروژه ارتباط مناسبی برقرار نمایند. سپس می­‌بایست با نقش­‌ها و شرح وظایف خود در طول روند مدیریت پروژه آشنا شوند.

مدیریت طرح و برنامه و سبد پروژه (۱۲ ساعت-۱۲PDU) – قیمت ۴۷۸ یورو

این دوره برای مدیران پروژه‌ای طراحی شده است که تمایل به یادگیری مباحث عمیق‌تری در زمینه مدیریت طرح و برنامه و سبد پروژه دارند. با اتمام دوره شرکت‌کنندگان قادر به شرکت در آزمون‌های مرتبط و اخذ گواهینامه‌های مربوط می‌باشند.